TERE, OLEME RIIHOS

Kasvame koos Sinu ja Sinu ettevõtmisega juba Sinu ettevõtte loomise hetkest

Oleme

Hoolsad

Oleme täpsed ja hoolsad kõigis meie tegevustes ning toimingutes

Praktilised

Meie eesmärk on leida alati kõige lihtsamad ja selgemad lahendused. Kasutame selleks oma igapäevatöös efektiivseid lahendusi, et pakkuda Teile parimaid tulemusi.

Produktiivsed

Koos töötades arendame oma inimesi ja ärisid. Loome ja säilitame väärtust tulevikku suunatud tavade abil.

Riihosest

Riihos Estonia OÜ raamatupidamisfirma on asutatud oktoober 2021.
Oleme Soome ettevõtte Riihos Oy tütarettevõte Eestis. Soome ettevõtte asutasime jaanuar 2021.

Riihos on fokuseeritud uutele ettevõtjatele ning juba toimivatele mikro-ja väikeettevõtetele.

Riihose eesmärk on automatiseerida võimalikult palju oma raamatupidamise protsesse, et olla klientidele veel lähemal. Riihoses on eraldi klienditeenindusosakond suhtluseks klientidega ja tegelemaks kliendipäringutega. Riihose heaks töötab 7 IT arendajat, kes muudavad Riihose töö efektiivsemaks ning klientide elu lihtsamaks.

Riihos on Eesti esimene raamatupidamisfirma oma äpiga. Äpi kaudu saavad kliendid saata oma igakuised raamatupidamisdokumendid otse meie süsteemi lihtsasti, kiiresti ja mugavalt.

Riihos Eesti igakuist raamatupidamisteenust kasutab selle lühikese ajaga juba üle 80 ettevõtja ning see number kasvab meil iga nädala ja kuuga.
Oleme väga õnnelikud, et meid on nii lühikese ajaga usaldanud juba nii palju uusi ettevõtjaid.

Riihos Soome ettevõtte on valinud esimese tegutsemise aastaga oma igakuiseks koostööpartneriks üle 200 ettevõtjat ning samuti Soomes see number kasvab iga nädala ja kuuga.

Vähe sellest, et kliendid on usaldanud meid, usuvad meie ettevõtte kasvu ja arengusse ka meie oma töötajad ja ettevõtte välised investorid.
Riihos pani müüki 2022. aasta alguses 50 000 oma ettevõtte osakuid ning kõik osakud müüdi ära kogu väärtuses 175 000 eurot. Suurimad investeeringud tehti oma töötajate poolt.
Riihose plaan näeb ette minna 2027.a Soome börsile.

Riihos Eestit ja Riihos Soomet juhivad inimesed, kes on juhtinud inkassofirmat SPT.
Inkassofirma SPT asutati 2008.a Soomes ning 2014.a laienes see ka Eestisse.
Samuti oli SPT suunatud vaid mikro- ja väikeklientidele.
Seega on meil olemas 14 aastane mikro- ja väikekliendi teenindamise kogemus.

SPT müüdi 2018. aastal Euroopa ühe suurimale inkassofirmale Axactorile 2,75 miljoni euro eest ning selleks hetkeks oli SPT-l 23 000 klienti ning 22 töötajat.

See annab kinnitust, et Riihose firmat juhitakse kogenud inimeste poolt teadlikult ning ettevõttes töötavad inimesed, kes usuvad Riihosesse ja selle arengusse.

Kui Sinagi usud Riihosesse ja soovid teha koostööd just Riihosega, kirjuta meile oma soovist myyk@riihos.ee või helista +372 52 70 199.

Riihose pere!