Igakuine raamatupidamisteenus

Financer.com alusel on Riihos Eesti top 10 parima raamatupidamisteenuse pakkujate seas väikeettevõttele aastal 2022

Riihos raamatupidamisteenus

70% uutest ettevõttetest ebaõnnestuvad esimese 3 tegutsemisaastaga ja tihti see tuleb teadmatusest maksudest ning ettevõtlust reguleerivatest seadusandlustest.

Ära ole Sina oma ettevõtmisega see 1 kes ebaõnnestub, vaid hoia oma ettevõtte finantsasjad korras juba ettevõtte algusest alates!

Miks nii paljud ettevõtjad on oma raamatupidamise koostööpartneriks valinud Riihose? 

  • Püsikliendile tasuta klienditugi E-R 9.00-17.00 – annab Sulle võimaluse pöörduda oma ettevõttet puudutavate raamatupidamisalaste küsimustega otse meie klienditeeninduse poole. Tihti ettevõtet alustades on alguses küsimusi ja teadmatust palju, mistõttu aitab Teid selles meie klienditeenindusosakond.

 

  • Meie enda poolt loodud tasuta äpp püsiklientidele paber tšekkide/arvete/kviitungite lihtsamaks edastamiseks. Kaob ära vaev nende eraldi sisse skanneerimiseks või füüsiliselt raamatupidajale kohale toimetamiseks – paar klikki telefoniga ja tšekid on juba meie süsteemis.

 

  • Soome kapitalil põhinev ettevõte, mis plaanib minna aastal 2028 Soome börsile ning tugev ja teadlik juhtkond juba eelnevalt 18. aastat – annab Sulle turvatunde, et ka Sinu ettevõtte rahaasjadega käime ümber teadlikult ning hoolsalt pidades silmas pikaaegset koostööd.

 

  • IT arendustel põhinev ettevõte – vanad raamatupidamise praktikad ja mustrid on meie IT ajastule jalgu jäämas ning see võib saada ka Sinu ettevõtte kasvule ja arengule takistuseks. Riihoses me automatiseerime jooksvalt mitmeid oma äriprotsesse ja loome juurde uusi põnevaid lahendusi, et pakkuda just Sinule uusi ja põnevaid lahendusi.

 

  • Meie lühikese tegutsemise ajaga kasutab meie igakuist raamatupidamisteenust juba üle 100 püsikliendi 70 erinevast tegevusvaldkonnast  –  tänu nii laialdasele kliendibaasile on meil  kogemus erinevate tegevusvaldkondade raamatupidamisega.

 

Kui sinagi tunned, et sooviksid teha koostööd Riihosega, edasta oma päringusoov siit lehe alt ‘’Küsi lisainfot’’ või helista  +372 52 70 199.

Edu Sinu ettevõtmises!

Igakuine raamatupidamine

Klienditeenindus

Telefoni äpp dokumentide edastamiseks

Al. 49,90 € / Kuu

Küsi lisainfot:

Kliendid Riihosest:

 

”Tallinnas äri ajava välisriigi kodanikuna pean ütlema, et koostöö Riihosega on olnud meeldiv ja nauditav kogemus.

Olen saanud abi meili teel igal ajal, kui mul on selleks vajadus olnud ning keerukamate päringute korral olen saanud kiiresti abi telefoni teel.”

Ma ei kahtle, et teen Riihosega koostööd ka tulevikus!”

 

-TAPIO ARI EMIL KARHU FIE