Raamatupidamine

Uue alustava või juba toimiva mikro - või väikeettevõtte raamatupidamisteenus

Riihos raamatupidamisteenus

Tehes igapäevaselt koostööd uute ettevõtjatega, on kõige sagedasem probleem isikliku ja ettevõtte rahakoti segamini ajamine ning nõuetekohaste algdokumentide puudumine.

Ettevõtte rahade eest tehakse isiklikke kulutusi ning tulemuseks on oma äritegevusele peale maksmine. Raamatupidamises puuduolevat algdokumenti maksustatakse tulumaksuga.

Sellepärast on äärmiselt oluline hoida oma ettevõtte igakuine raamatupidamine korras ja kontrolli all juba ettevõtte asutamise hetkest, isegi siis kui ei kasuta igakuiselt professionaalse raamatupidaja abi.

Riihose igakuist raamatupidamisteenust kasutab juba üle 80 ettevõtja. Enamik on uued ettevõtjad, kuid on ka mitmeid üle tulnud ettevõtjaid, kes ei ole rahul oma endise raamatupidamisega. 

Aga mis teeb Riihose raamatupidamisteenuse nii eriliseks, et uute klientide arv kasvab nii jõudsalt?

Mis on Riihosel see ‘’Miks’’?

Meie inimesed, meie töötajad – kliendisuhtlus ja kliendiga kontaktis olemine, mille jaoks on meil eraldi lausa klienditeenindusosakond. Klientidega suhtleb igapäevaselt otse meie klienditeenindaja, kes vastab jooksvatele saabunud päringutele ja kõnedele.

Raamatupidamist on tänapäeval võimalik väga palju automatiseerida, protsesse on võimalik automatiseerida. Ehk kogu seda andmesisestust on võimalik vähemalt osaliselt muuta automaatseks, mida oleme juba teinud ja jooksvalt tegemas. Meie heaks töötab 7 IT arendajat, kes aitavad luua uusi võimalusi raamatupidamises ning automatiseerida protsesse. Eesmärgiga muuta kliendi jaoks raamatupidamine lihtsaks ja mugavaks.

See annab meile võimaluse olla klientidele veel lähemal, suhelda klientidega, arutleda klientidega. See on see, millest on tänapäeva ühiskonnas suur puudus – otsesest suhtlusest.

Lisaks oleme loonud oma püsiklientidele äpi, mille kaudu saab kiiresti ja lihtsasti saata paberkandjal raamatupidamisdokumendid otse meie süsteemi. 

Kui sinagi tunned, et sooviksid teha koostööd Riihosega, edasta oma päringusoov siit lehe alt ‘’Küsi lisainfot’’ või helista  +372 52 70 199.

Edu Sinu ettevõtmises!

Igakuine raamatupidamine

Klienditeenindus

Deklaratsioonid ning raportid

Al. 39,90 € / kuu

Küsi lisainfot